• September

   10

   2019
  • 106
  • 0
  Mediat spanjolle shkruajnë për suksesin e kompanive spanjolle në Shqipëri.

  Mediat spanjolle shkruajnë për suksesin e kompanive spanjolle në Shqipëri.

  Falë bukurive të vendit tonë dhe punës së MC Invest Group, shqipëria po tërheq shumë investitorë spanjoll në fushën e turizmit. MC Invest Group në bashkëpunim Meliá Hotels dhe Iberostar Hotels, kanë filluar ndërtimin e rrjeteve të hoteleve dhe resorteve në markën e gjigantëve spanjoll të hotelerisë edhe në shqipëri.

  • Janar

   1

   2019
  • 260
  • 0
  MC Invest Group

  MC Invest Group

  Faqja e internetit del online. Tashmë MC Invest Group do jetë më pranë jush. Faqja e re e internetit do ju mundësojë të njiheni me ne, të shikoni çfarë kemi bërë dhe çfarë mund të bëjmë për ju.

COST CALCULATOR

Use our form to estimate the initial cost of renovation or installation.

REQUEST A QUOTE
Latest Posts
Most Viewed
Text Widget

Here is a text widget settings ipsum lore tora dolor sit amet velum. Maecenas est velum, gravida Vehicula Dolor

Categories

© 2018-2019 MCinvestgroup.com, punoi VA